čtvrtek 3. srpna 2017

Baby Essentials / Osuška Lodger Bubbler

Srpen nás přivítal tropy a proto je pořád ideální čas na různé letní vychytávky. Když se řekne léto, automaticky mi to v hlavě secvakne a vybaví se mi voda. Vždycky jsem byla koupákové dítě a vlastně mi to vydrželo dodnes. Zdá se, že děti zdědily tyto moje geny, a půjdou v mých stopách. Klára s Jakubem toho k vodě moc nepotřebují - plavky, osušku a jídlo. Jim by vlastně možná stačilo jen to jídlo :) Všechno už jsem trochu nakousla v posledním "dovolenkovém" příspěvku. Osušky od Lodgera si ale zaslouží mnohem větší pozornost, ostatně jako každý jejich produkt. A že jich už doma máme...


Lodger Bubbler není klasická osuška, je to takové to osuškové pončo, včetně otvorů na ruce a malé kapucky. Osuška je dostatečně veliká (100 x 100 cm), pojme v pohodě i čtyřletou Kláru, Jakub se do ní dokáže ještě pěkně zachumlat. Otvory na ruce jsou pro tyto větší děti nezbytné, necítí se ničím svázané a neprotestují, že si nemůžou skrz těsné zabalení vzít křupku nebo lopatku.Oproti jiným osuškám, které máme doma, je neskutečně měkoučká, taková nadýchaná (že by odsud ten název?). Kubík v ní s oblibou spinká. A opravdu super rychle schne.
Samozřejmostí u všech produktů Lodger (kromě špičkové kvality, tvarové a barevné stálosti) je velice jednoduchý, moderní a nepřeplácaný design - k dostání jsou tři barevné varianty. Klára samozřejmě nutně potřebovala tu fialkovou (obrázek na eshopu trochu mate, skutečná barva je mnohem jemnější), Jakubovi jsem vybrala příjemně zelenou.Bubbler je bezvadná na léto k moři a do bazénů. Bude ale skvěle fungovat i jako domácí osuška po koupání a to už pro nejmenší miminka, protože je díky čtvercovému tvaru hezky obalí, zahřeje a zároveň vysuší.Koupí Bubblerů jsem se zapojila do velké letní soutěže s internetovým obchodem Ondálek. Pokud používáte Instagram, možná jste to zaregistrovali. Stačí, když uděláte v létě fotku s nějakým jejich produktem, označíte na ní @ondalek.cz a přidáte soutěžní hashtag #LetoSOndalkem. Já pevně doufám, že 1. září bude jeden dárkový poukaz můj!

Žádné komentáře:

Okomentovat